KARL LAGERFELD – М Долни тренерки

11.590 ден 9.272 ден

Нема на залиха

SKU: 705042512910-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 87%Памук 13%Полиестер