13.590 ден

65%Вискоза 35%Најлон

Нема на залиха

SKU: 206W2001-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 65%Вискоза 35%Најлон