12.990 ден

100%Памук

Нема на залиха

SKU: 205W1814-998 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Памук