10.990 ден

87%Памук 13%Полиестер

Нема на залиха

SKU: 502910/705025/990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 87%Памук 13%Полиестер