13.490 ден

Нема на залиха

SKU: 210W1827-100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 89%Памук 11%Еластин