11.690 ден

Нема на залиха

SKU: 210W1828-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 89%Памук 11%Еластин