12.790 ден

Нема на залиха

SKU: 705031502902-690 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Облека
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 95%Памук 5%Еластин