8.690 ден

Нема на залиха

SKU: 705061511951-500 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Зелена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук