13.590 ден

Нема на залиха

SKU: 211W1820-510 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 90%Памук 10%Полиестер