13.990 ден

Нема на залиха

SKU: 215W1806-554 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Циклама
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Вискоза