13.990 ден

Нема на залиха

SKU: 216W1805-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 89%Памук 11%Еластин