10.590 ден
8.472 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 705062512950-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина S, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук