KARL LAGERFELD – Ж Фармерки

12.490 ден

Нема на залиха

SKU: 211W1103-15 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 92%Памук 8%Еластин