KARL LAGERFELD – М Фармерки

11.990 ден

Нема на залиха

SKU: 265840511820-690 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 96%Памук 4%Еластин