KARL LAGERFELD – М Фармерки

9.390 ден 7.512 ден

Slim fit

Нема на залиха

SKU: 265801511835-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 98%Памук 2%Еластин