KARL LAGERFELD – Ж Фармерки

12.690 ден

Нема на залиха

SKU: 215W1101-93 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук