KARL LAGERFELD – М Фармерки

9.990 ден 4.995 ден

Slim fit

Нема на залиха

SKU: 265801512832-690 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 99%Памук 1%Еластин