KARL LAGERFELD – М Фармерки

8.690 ден 6.952 ден

Straight fit

Нема на залиха

SKU: 265840512830-909 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 93%Памук 2%Еластин 5%Еластомултиестер