KARL LAGERFELD – Ж Фармерки

13.490 ден

65%Памук 11%Полиестер 2%Еластин

Нема на залиха

SKU: 205W1101/893 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 65%Памук 11%Полиестер 2%Еластин