KARL LAGERFELD – М Фармерки

8.990 ден

98%Памук 2%Еластин

Нема на залиха

SKU: 265801502835-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 98%Памук 2%Еластин