KARL LAGERFELD – М Фармерки

8.390 ден

93%Памук5%Етилен 2%Еластин

Нема на залиха

SKU: 265840502830-606 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 93%Памук 5%Етилен 2%Еластин