KARL LAGERFELD – М Фармерки

10.990 ден

Нема на залиха

SKU: 265840511806-690 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 97%Памук 3%Еластин