KARL LAGERFELD – Ж Фармерки

12.490 ден

Нема на залиха

SKU: 211W1100-14 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 99%Памук 1%Еластин