20.990 ден

со црн ремен

Нема на залиха

SKU: 211W1303-100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук