21.390 ден

Нема на залиха

SKU: 216W2031-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 62%Вискоза 38%Полиестер