14.990 ден

Нема на залиха

SKU: 210W1353-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 84%Памук 16%Полиестер