12.690 ден

Нема на залиха

SKU: 215W1050-999 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 70%Вискоза 25%Најлон 5%Еластин