11.990 ден

70%Памук 25%Полиамид 5%Еластин

Нема на залиха

SKU: 205W1055/999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 70%Памук 25%Полиамид 5%Еластин