19.990 ден

јакна со две лица

Нема на залиха

SKU: 505062511560-690 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер