54.990 ден

Нема на залиха

SKU: 210W1902-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа