20.990 ден

Нема на залиха

SKU: 505079511572-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Облека
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 90%Полиестер 10%Еластин