20.990 ден

100%Полиестер 100%Памук

Нема на залиха

SKU: 505078502569-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиестер 100%Памук