3.590 ден

Нема на залиха

SKU: 805623511123-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 60%Памук 40%Полиестер