4.990 ден

Нема на залиха

SKU: 216W3410-997 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук