4.990 ден

Нема на залиха

SKU: 211W3414-100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер