3.590 ден

Нема на залиха

SKU: 805614511119-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 98%Памук 2%Еластин