3.590 ден

Нема на залиха

SKU: 805610511118-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 97%Полиестер 3%Еластин