3.590 ден

Нема на залиха

SKU: 805617511123-170 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Портокалова
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 60%Памук 40%Полиестер