10.590 ден

Нема на залиха

SKU: 605911511600-690 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин