8.790 ден

Slim fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 605000500699-10 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Бела
Големина 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук