17.490 ден
8.745 ден

Kоличина:
SKU: 216W1604-100 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Големина IT44
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук