9.290 ден 5.574 ден

Нема на залиха

SKU: 60500360512606-991 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук