17.990 ден
8.995 ден

Сет од јакна + чанта KARL LAGERFELD

Kоличина:
SKU: 505020521595-990 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина 48, 56
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук