49.990 ден
24.995 ден

Kоличина:
SKU: 555014521410-990 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина 50
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа