12.790 ден 6.395 ден

Нема на залиха

SKU: 505022521590-690 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиамид