7.290 ден
4.374 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 255813521891-660 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Бермуди
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Сина
Големина 31/30, 32/30, 33/30, 34/30, 36/30
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 97%Памук 3%Еластин