9.290 ден 4.645 ден

Нема на залиха

SKU: 705030521900-10 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Бермуди
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 87%Памук 13%Полиестер