9.990 ден 4.995 ден

Нема на залиха

SKU: 255818521803-990 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Бермуди
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 97%Памук 3%Еластин