7.290 ден
4.374 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 745031512221-690 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Големина S
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин