7.290 ден 4.374 ден

Нема на залиха

SKU: 745031512221-990 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин